intro

Kosmopolici

OAZA SPOKOJU

O siedlisku

„Takie miejsca sprzyjają temu, aby jeden dzień liczył się jak dwa" – to chyba najpiękniejsze słowa, jakie usłyszeliśmy od naszych gości.

Błogość, reset, toskańskie krajobrazy, piękne wschody i zachody słońca - piękne wszystko! Tak w dużym skrócie można opisać pobyt w naszym Siedlisku.

60 hektarowe ceryfikowane gospodarstwo ekologiczne usytuowane jest w miejscu, które można określić jako perłę Warmii, spokojną i malowniczą, z dala od miasta, w sercu warmińskiej przyrody. Uwierzcie nam na słowo, że być bliżej natury już się nie da. Wytworne koncerty żab, klekot bocianów, biegające wokół Siedliska sarny to tylko przedsmak tego co oferuje Wam nasze miejsce.

Siedlisko Blanki to także pasja poznawania świata, fascynacja sztuką, której możecie doświadczyć, w każdym apartamencie naszego Siedliska. Wiele lat spędzonych w wyjątkowych miejscach za granicą wpłynęło na elegancki i szykowny styl całego Siedliska, nawiązujący klimatem do francuskiej wiejskiej posiadłości. 

historia

Mając 35 lat, po intensywnym życiu w wielkich metropoliach, zapragnąłem poznać życie na wsi. Wtedy moim pierwszym miejscem zamieszkania zostało Siedlisko Blanki. Aktualnie jestem w trakcie tworzenia „Wioski Siedlisko Blanki”. Docelowo w sąsiedztwie będzie się znajdować ok. 10 siedlisk charakterem zbliżonych do mojego. Mam nadzieję, że w ten sposób utworzy się wspaniała sąsiedzka społeczność, która podobnie jak ja, ceni spokój, ciszę, sport oraz dobrą kuchnię!

Najważniejszy jest spokój. Trzeba uczyć się nic nie robić.

Zbyszek Nadrasik

atrakcje

 • 1/3

  SPŁYW KAJAKOWY

  Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos
 • 2/3

  PRZEWODNIK PO LIDZBARKU WARMIŃSKIM

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ab aspernatur at aut autem cum dolorem dolorum est impedit ipsum laboriosam magnam modi necessitatibus pariatur porro quaerat, quisquam sapiente sed voluptatum?
 • 3/3

  TERMY WARMIŃSKIE

  Oddalony o niespełna 15 kilometrów od Siedliska, ośrodek termalny w pięknym miasteczku uzdrowiskowym - Lidzbarku Warmińskim, przyjmuje naszych Gości siedem dni w tygodniu. Termy Warmińskie z pewnością zadbają o Państwa zdrowie i relaks, a dzięki wielu atrakcjom wodnym, zapewnią rozrywkę zarówno dzieciom jak i dorosłym.