intro

bistro 46

Wierzymy w magię wspólnego spożywania posiłków, która zbliża, pozwala na niezwykłe doznania smaku, celebrację sztuki, piękna widoku oraz możliwości prowadzenia ciekawych konwersacji – to wszystko w Bistro 46.

Nasze inspiracje przywozimy z podróży, które pozwoliły nam posmakować tego co najlepsze. Z miejsc „inspiracji” polecamy odwiedzić: Hotel „Costes” w Paryżu, Caffe „Florian” w Wenecji , Caffee „de Flore” w Paryżu, Caffee „Greco” w Rzymie, Café „de Paris” w Monte Carlo oraz Hotel Amangalla w Galle.

Scenerię naszego Bistro 46 tworzą nie tylko przepyszne dania tworzone z pasją przez Szefa Kuchni, ale również niezwykły aromat kawy serwowanej przez naszego Baristę – Juliusa Meinl. Delikatne dźwięki muzyki tworzą świetne tło do rozmów podczas kilkuosobowych spotkań towarzyskich bądź firmowych w większym gronie (do 20 osób), które organizujemy. Na życzenie klienta umożliwiamy rezerwacje terminu u naszego Szefa Kuchni – Davida Gaboriaud. Rezerwację umożliwiamy dla grup liczących powyżej 6 osób na terenie Polski. Prosimy o dokonywanie rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.

gotuje

DAVID GABORIAUD

David Gaboriaud to francuz o polskich korzeniach, który od lat inspiruje kulinarnie całą Polskę w przeróżnych, telewizyjnych programach kulinarnych. David jest charyzmatycznym prezenterem telewizyjnym i radiowym, kucharzem w „Dzień Dobry TVN" i współprowadzącym programu „Bitwa na smaki" na kanale Kuchnia+, gdzie wcześniej przez 5 sezonów prowadził autorski program podróżniczo-kulinarny „David w Europie". Swoją miłość do gotowania najpełniej przejawia organizując imprezy, warsztaty oraz pokazy live cooking dla firm oraz osób prywatnych. Zaraża innych swoją energią, pasjami i wiarą w swoje możliwości. Pragnie uczyć innych gotowania z radością i na pełnym luzie, by była to przyjemność pod każdym względem.