Yoga

 

joga lodz iii2015 kasia zbyszek-5aKatarzyna Jaguszewska-Nadrasik - kobieta spełniona, mama, yoginka, ekspert w swojej yogicznej dziedzinie - uparcie wymyka się schematom życia.

Od dziecka podąża swoim własnym szlakiem.

Optymistka mocno stąpająca po ziemi, każdego dnia uczy siebie i swoich uczniów jak lepiej żyć, co można zrobić dla siebie, a tym samym dać więcej innym.

Kocha życie oraz ludzi takimi jakimi są. Bez korekty.

Poszukuje świadomego esencjonalnego życia.

Dziś, gdy czuje swoją dojrzałość, priorytety są dla niej czymś klarownym . Po czterdziestce nabiera rozpędu.

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Dyplomowany nauczyciel yogi wg metody B.K.S Iyengara w stopniu juniora. Propagatorka  holistycznego podejścia do ciała, umysłu i duszy. Wspòłwłascicielka jednego z najlepszych centrów yogi w Polsce centralnej.

Ukończyła liczne kursy, konwencje polskie i międzynarodowe  prowadzone  przez światowej sławy nauczycieli. Praktykuje yogę od dwóch dekad. Jest członkiem stowarzyszenia SJIP hatha yogi w Polsce. Prowadzi autorskie warsztaty i seminaria, podczas których łączy zdobytą bogatą wiedzę z rozwoju osobistego z yogą.

Wspòłpracowała z dużymi firmami – m.in.  Gillete i Giełdą Maklerską -wprowadzając autorski program redukcji stresu. Obecnie tworzy nowatorski program "Bądz Swoim Mistrzem", przygotowuje też Loft Yoga Studio - unikatowy projekt promujący yogę.

Sama o sobie:

Jestem w bardzo dobrym momencie swojego życia. Tu i teraz jest najważniejsze. To jedyne co mamy. Plus nasze marzenia.

Kocham i czuję się kochana.

Lubię rozmawiać o sprawach ważnych. Banały są stratą czasu. Utrzymuję bliski duchowy kontakt z filozofią buddyjską, zen i tao. Czerpię z nich mądrości, które uczą mnie jak lepiej żyć.

Jestem stworzona do bycia yoginką. Uwielbiam ten stan na macie - choć czasem bywa on dużym wyzwaniem.

Dziękuję, że wszechświat powierzył mi tą misje. Każdego dnia dzielę się 20-letnim doświadczeniem z moimi Uczniami - niektórzy z nich są ze mną od samego początku - to piękny stan.

Jeśli jestem w stanie zmienić ciało i stan umysłu chociażby kilku osób to jest to najpiękniejszy aspekt mojego zawodu.
Zawsze kierowałam się intuicją. Dziś doprawiam ja odrobiną rozsądku  pamiętając, że najlepsze odpowiedzi pochodzą z serca :)

O yodze:
Jest coś co yoga napewno Wam zagwarantuje - spokój, szczęście, sprawne ciało i wyciszony umysł - dzięki szczerej, oddanej i konsekwentnej praktyce KAŻDY może to osiągnąć.

Dla yogi nie ma znaczenia kim jesteśmy, ani też za kogo się uważamy, nie ma znaczenia nasza przeszłość, ani w jakim miejscu jesteśmy teraz. Każdy kto pragnie zrobić dla siebie coś ważnego, zatroszczyć się o swoje życie, przebić się przez własne ograniczenia oraz paraliżujące schematy swoich myśli i przyzwyczajeń, dzięki yodze znajdzie rozwiązania - wewnętrzną spójność i integrację.

Gdy zaangażujesz się w yogę szybko pojmiesz jak cudowną jest dla Ciebie nagrodą. Od razu poczujesz, żeTwoje życie staje się prostsze, że z większą łatwością przystosowujesz się do zmian. A nowa witalność, energia i jasność rozbudzonego umysłu odmienia Twoje relacje z sobą samym i najbliższymi.

Yoga ofiaruje Ci z premedytacją zwolnienie tempa, dzięki czemu odnajdziesz bardziej naturalny, spokojny, korzystny dla Twojego ciała i samopoczucia rytm.

Poprzez praktykę uzdrawisz ciało usuwając toksyny, regulując prace narządów wewnętrznych, układu hormonalnego i krążenia.

Uwalnisz skumulowane napięcia, uspokoisz układ nerwowy. Dzięki niej niczym " surfer” na falach oceanu zaczniesz dostosowywać się do przypływów i odpływów życia, zamiast z nimi walczyć, a bliscy zaczną doceniać bycie z Tobą.

Przeprogramujesz umysł by pracował dla Ciebie a nie przeciwko Tobie. A gdy zgłębisz tajniki yogi i jej naturalny przyjazny rytm, w którym jest przestrzeń, aby się zatrzymać, oddychać, czuć, rozluźnić się i jasno postrzegać, zobaczysz wyraźnie najcenniejszą rzecz: siebie samego i swoje wyjątkowe życie.

Zapraszam
Katarzyna Jaguszewska-Nadrasik

Realizujemy sesje grupowe (przyjaciele, rodzina, pary)
sesje indywidualne
yoga coaching
programy dla firm

KONTAKT: Kasia 0048 - 604 161 670

http://yogaandmind.pl