Inwestycje w ziemie

Blanki Slow life 46 – pierwszy tego typu projekt w Polsce!

Marzy się Państwu prestiżowa posiadłość letniskowa nad jeziorem Blanki na długie wakacyjne leniuchowanie, w jednym z najbardziej urokliwych zakątków na Warmii i Mazurach?

Warmia i Mazury, obecnie jedne z najbardziej atrakcyjnych regionów turystycznych Polski, mogą poszczycić się atrakcyjną ziemią i nieruchomościami rekreacyjnymi, jak np. powstałe właśnie w Lidzbarku Warmińskim termy, czyli kompleks basenów wykorzystujących wody termalne. Wartość tej inwestycji wynosi 96 milionów złotych, z czego aż 65 mln to wkład Unii Europejskiej. Lidzbark Warmiński już przystąpił do starań zmierzających do otrzymania statusu uzdrowiska. Nasze ukochane Blanki oddalone są zaledwie 15 km od tego cudownego miasteczka.

TERMY-WARMINSKIE widok-z-lotu-ptaka

Nie należy też zapomnieć o tym, iż z dniem 1 stycznia 2016 roku upływa okres przejściowy na zakup ziemi dla obcokrajowców i po upływie tego terminu, obywatele UE będą mogli nabyć ziemię w Polsce na takich samych zasadach, jak obywatele polscy.

Zakup i posiadanie ziemi, czy też nieruchomości w pobliżu lub z dostępem do jeziora jest nie tylko inwestycją ponadczasową dla rodziny, ale odpowiada też obecnym trendom, nadaje prestiżu, pozwala na stworzenie azylu z dala od codziennego zgiełku dużych miast i korporacyjnych obowiązków.

W Blankach powstaje niecodzienny, jedyny w swoim rodzaju, projekt stworzenia grupy społecznościowej, której bliskie są wartości slow life, zachowania stylu i architektury regionu,
a także poszanowania dóbr naturalnych, które stanowią o wyjątkowości tego terenu. Oferta obejmuje kompleks działek siedliskowych o powierzchni od 5000m2 - 2 Ha (8 Ha ok 200 m od jeziora, 11 Ha ze ścianą lasu w Blankach ok. 800 m od jeziora oraz ok 20 Ha w Stryjkowie z kawałkami lasu przy lesie).

Malownicze widoki, przestrzenie zielone teren pagorkowaty piękne widoki z własnym lasem, stawem oraz otoczenie Jeziora Blanki (590 Ha) z gniazdem orła bielika sprawiają, że Blanki to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i relaks. Dla tych, którzy preferują aktywny wypoczynek, zadowolenie zapewnią niezliczone trasy turystyczne, budowa kortu tenisowego i plaży przy pomoście a w przyszłości odkrytego basenu.

Na terenie 1 Ha powstaje mini-zoo dla naszych milusińskich i nie tylko.

Już wkrótce rozpoczynamy sprzedaż naszych atrakcyjnych działek budowlanych. Jesteśmy zainteresowani wyłącznie interesującymi sąsiadami o różnych profesjach, podobnym smaku architektonicznym i poczuciu piękna przy tworzeniu tego miejsca, pasjonującymi się sportem, zdrowym trybem życia oraz ceniącymi dobrą kuchnię, sztukę i architekturę.

Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie zachować niepowtarzalny urok tego miejsca podnosząc jednocześnie jego wartość o inwestycje, które będą miały korzystny wpływ na jakość życia.

Liczba działek siedliskowych ograniczona! Pozostały już tylko 3!

Nie każda miejscowość stwarza tak nieskończone możliwości zanurzenia się w czystym pięknie życia jak Blanki.

Odważ się, bądź częścią tego jednorazowego projektu w Polsce – Blanki Slow life 46!